Česko

Nejlepší fórum ve světě her!

Vítejte na fóru Gamereactor. Zde máte příležitost bavit se s lidmi, kteří mají podobné zájmy, ohledně všeho od her přes filmy až po hudbu.

Aby naše fóra zůstala přívětivým místem pro všechny naše uživatele, doporučujeme si nejdřív přečíst pravidla a samozřejmě je během psaní příspěvků a odpovědí dodržovat. Hodně štěstí na diskuzních fórech – utvořila se zde spousta přátelství.

Připojit se
doporučené nejnovější okomentované
  • ForumText comments

   • Vlákna ve fóru: 0
   • Příspěvky ve fóru: 12
   • Nejnovější:

    01. Leden 1970
 • Your comments on news, reviews, articles and such things
 1. Bavte se s ostatními a o ostatních vhodným tónem. Spam, reklamy, výhrůžky, sprostá slova, nadávky a hanlivé vyjadřování nejsou povolené. Porušování pravidel bude mít za následek ban či naprosté vyloučení z Gamereactoru.
 2. Vaše příspěvky se musí držet celkového tématu vlákna či fóra, a když zakládáte nové vlákno, nadpis musí odpovídat obsahu. Porušování pravidel bude mít za následek ban na fóru či vyloučení z Gamereactoru.
 3. Příspěvky, které zesměšňují či urážejí náboženství, sexuální orientaci či politické názory druhých, nejsou povolené. Toto pravidlo platí nehledě na účel, ať už jsou příspěvky humorné, nebo ne. Příspěvky, které obsahují odkazy na viry či další programy, jež mají za účel poškozovat či zneužívat počítače druhých, nebudeme tolerovat. Porušování pravidel bude mít za následek ban na fóru či vyloučení z Gamereactoru.
 4. Příspěvky ve prospěch warezu či pirátského kopírování nejsou povolené. Porušování pravidel bude mít za následek ban na fóru či vyloučení z Gamereactoru. Gamereactor si vyhrazuje právo mazat příspěvky a banovat uživatele, kteří poruší kterékoliv z těchto pravidel. Dotazy ohledně konkrétního fóra či banu je nutné odeslat přes e-mail odpovědnému moderátorovi daného fóra.
 5. Gamereactor nepovoluje dvojité účty. Je proti pravidlům mít víc než jednoho uživatele spojeného se stejnou IP či e-mailovou adresou. Porušení může mít za následek ban pro IP adresu.
 6. Myslete, než zveřejníte příspěvek. Pomozte nám zachovat fóra čistá a informativní.

Kromě těchto pravidel nesmíte:

 • -Propagovat pirátské kopírování
 • -Mít urážlivé uživatelské jméno
 • -Mít uživatelské jméno, které by bylo možné zaměnit za jméno redakce Gamereactoru.

Kromě těchto pravidel se musíte řídit obvyklou etiketou na síti. To znamená psát příspěvky do správných fór a nepoužívat urážlivá slova.

Gamereactor si vyhrazuje právo varovat uživatele, kteří nedodržují pravidla. V extrémních případech dostane uživatel ban bez varování. Další prohřešky mohou mít za následek udání úřadům.

Všechny odkazy na externí uživatelské ankety či dotazníky budou okamžitě smazány, pokud jste se před zveřejněním nedohodli s redakcí.