Česko
Gamereactor
hardware

Mujjo Double-Insulated Touchscreen Gloves

Připravte se tedy na to, že za všechnu tu izolaci obětujete určitou mobilitu.

Právě teď můžete zajít do místního obchodu s technologiemi a koupit si pár "rukavic na smartphone" za pár liber. Nejedná se o pokročilou technologii, ani není těžší nebo dražší na výrobu. Samozřejmě, že tomu tak nebylo vždy, ale dnes skutečnost, že palčáky nebo rukavice mohou odpovědět na rychlé volání, není sama o sobě nijak zvlášť inovativní nebo převratná.

Ale samozřejmě existují výrobci, kteří jdou o krok dále, a Mujjo tak učinil při několika příležitostech s dražšími, stylovějšími a prémiovějšími rukavicemi pro smartphony. Ty luxusní si můžete koupit v relativně tenké kůži, ale myslíme si, že je ve skutečnosti mnohem zajímavější podívat se blíže na extrémnější lyžařské rukavice. Tak jsme to udělali.

Mujjo Double-Insulated Touchscreen Gloves

Dobře, pojďme hned na začátku říct, že se jedná o seriózní rukavice. Mluvíme o vodoodpudivém mikrofleecu, izolačním materiálu 3M Thinsulate, dvojitém zateplení a pravděpodobně navrženém tak, aby manévrovatelnost byla obětována teplu. Celkově vzato je tu poměrně zásadní stížnost, že je rozhodně obtížné pohybovat prsty jednotlivě, ale zároveň musíte uznat, že ti, kteří si chtějí koupit pár Mujjo Touchscreen Gloves v této variantě s dvojitou izolací, pravděpodobně chtějí pár teplých rukavic podobných lyžím více než cokoli jiného.

A co celá ta věc s dotykovou obrazovkou? Myšlenka je taková, že to není jen špička prstu, která je pokryta materiálem, který vám umožňuje ovládat dotykovou plochu, ale celý vnitřek rukavice. Ve skutečnosti to můžete jasně vidět díky silikonovému vzoru na přední straně, který ukazuje, kde je dotyková kapacita.

Toto je reklama:

To také znamená, že se dobře drží, ale i když jsou oba teplé a neuvěřitelně citlivé na dotek, stále je problém, že jsou tak izolované, jak jsou. Je opravdu těžké uchopit iPhone 15 Pro Max a ještě těžší je použít palec nezávisle na zbytku prstů ke kontrole rychlého e-mailu nebo přijetí hovoru, aniž byste si sundali rukavice.

Mujjo Double-Insulated Touchscreen Gloves

Nemám pro to dobrou opravu, protože Mujjo rozhodně neměl úplně směšný nápad, když navrhoval tyto rukavice, ale jsou na mě trochu moc tlusté, protože dotek by měl znamenat, že jsou dostatečně tenké, aby se s nimi pohodlně používal smartphone.

Těšíme se, až vyzkoušíme další produkty od Mujjo, o tom není pochyb, protože se zdá, že zejména tyto jsou pro velmi specifický případ použití.

Toto je reklama:
06 Gamereactor Czech Republic
6 / 10
overall score
je skóre naší sítě. Jaké je vaše? Síťové skóre je průměr skóre ze všech zemí

Přidružené textyNačítá se další obsah