Česko
Gamereactor
Videos
Avatar: The Last Airbender
HQ

GRTV News - Avatar: The Last Airbender se na Netflixu otevírá s více než 20 miliony zhlédnutí

Hrané adaptace Netflixu nadále přitahují miliony diváků.

Audio transcriptions

"Dobrý den, vítáme vás u dalšího dílu GRTV News. Nevím, proč dělám tuhle ASMR.
úvod: "Všichni jsme si mysleli, že je to pro vás důležité. Dobrý den, vítejte u dalšího dílu GRTV News. Já jsem Alex a jako obvykle vám přináším odpolední zprávy.
nejnovější a nejlepší novinky z oblasti her, vybavení, techniky, zábavy, cokoliv chcete, cokoliv."

"máte rádi. Vždycky se od vás dozvíme, GRTV News a samozřejmě i v širším Gamereactoru.
Síť. Takže filmové recenze, herní recenze, herní preview, exkluzivní obsah, mnoho, mnohem více, vždy k dispozici, ať už si Gamereactor pořídíte odkudkoli. Dost bylo mého blábolení Ale dostáváme se k dnešní novince. Není to tak velký zpravodajský den jako včera."

"Hodně věcí, o kterých stále mluvíme, je stále propouštění ve společnosti Sony, věci z Pokemon Presents, konkrétně jen hra Legend ZA, ale máme nějaké nové údaje, které přicházejí.
z Netflixu, které se týkají filmů a televizních pořadů o Avataru Posledním vládci větru. A hodně lidí je z toho tak nějak na půl cesty, myslím, že je fér to říct. Spousta fanoušků není příliš spokojeni. Výsledky kritiků jsou většinou pozitivní, ale myslím, že je to spíš lidmi."

"tak nějak docela vlažní. Byl jsem tak trochu na podobné lodi, pokud jste četli recenzi.
na Gamereactoru, ať už ji máte odkudkoli. Když budu tak nějak optimističtější, řekl bych, že si myslím.
seriál je pravděpodobně nejlepší hranou adaptací, a zdá se, že diváci jsou souhlasí, protože za první čtyři dny si získal 21,2 milionu diváků. To je hodně lidí, kteří sledují televizní pořad. To ale neznamená, že ho sledovali celý, mimochodem. Znamená to jen, že si pořad v určitém okamžiku naladili. To je nárůst o 15 % oproti One Piece, který během prvních čtyř dnů přilákal úctyhodných 18 milionů diváků. Opět je to velmi, velmi působivá čísla, která Netflix uvádí. Ukazuje to, že i i když je obsah, který vytvářejí, stále poměrně průměrný, stále si dovolím tvrdit, že Netflix, co se týče vlastních pořadů, má jedny z nejslabších scénářů. Dialogy nikdy opravdu nezapadají. Pořady jsou přehnaně vysvětlené, aby působily hloupěji než originál."

"dětských kreslených seriálů, podle kterých jsou natočeny, ale přesto mohou být zábavné a vizuálně zajímavé.
a to je dost na to, aby to lidi přitáhlo, zejména díky tomu, že se jedná o zlepšení práce Amita Shaha Amalonga, a myslím, že je to opravdu vidět. Je to vidět jako No, myslím, že je spousta lidí, kteří by se na Avatara rádi podívali."

"původní seriál, a také je tam spousta lidí. S těmito lidmi nesouhlasím, ale je spousta lidí, kteří vidí něco animovaného a okamžitě mají pocit.
že je to buď pro děti, nebo je to odradí, nebo nechtějí být označováni jako "anonymní".
anime podivín nebo tak něco. To mi přijde opravdu nedospělé. Jestli se chceš opravdu ponořit do filmu."

"a chtít být něco jako filmový televizní kritik nebo tak něco, mám pocit, že potřebuješ.
přijímat všechna média stejně, ale ano, jsou lidé, kteří jsou takoví. V Každopádně jsou tu i další údaje o neanglickém seriálu Ninja House, Věřím, že. Dům ninjů, 4,5 milionu zhlédnutí. Nejsledovanější filmy, Mea Culpa a The Propast v neanglickém jazyce. Myslím, že Propasti se skutečně podařilo získat více diváků než Avataru, ale je to film versus televizní pořad. Spousta lidí má pocit, že se zavazují."

"když jdou na televizní pořad. Viděli jste Avatar, Poslední vládce větru nebo Netflix? Viděli jste originál? Který je podle vás lepší? Líbí se vám hraná verze? Dejte mi to všechno a ještě víc jako obvykle vědět a uvidíme se v zítřejším videu GRTV News, ale do té doby se s vámi loučím."

Zprávy GRTV

Další

Videa

Další

Filmové trailery

Další

Trailery

Další

Události

Další