Česko
Gamereactor
Videos
Life by You
HQ

GRTV News - Life by You odloženo na neurčito

Simulátor života od Paradoxu nakonec nevyjde v červnu.

Audio transcriptions

"Dobrý den, vítám vás u dalšího dílu GRTV News, jsem Alex a jako obvykle se věnuji odpoledním zprávám, nejnovějším.
a to nejlepší, co se týče her, technologií, vybavení, zábavy, čehokoli, co se vám líbí, čehokoli.
máte rádi, vždycky to pro vás máme tady na GRTV News a v širším Gamereactoru."

"Pokud máte rádi filmové recenze, herní recenze, herní preview, exkluzivní obsah a tak.
mnohem víc, určitě se podívejte na Gamereactor, ať už ho získáte odkudkoli, ale bez dalšího...
ado, dnes tu máme trochu nešťastnou zprávu, dnes to byl docela velký zpravodajský den, Kingdom Hearts se konečně objeví na Steamu, viděli jsme několik velkých aktualizací některých nezávislých her, jako je Cassette Piece, která se dočkala multiplayeru, viděli jsme několik dobrých filmových novinek Margot Robbie bude hrát v nových Pirátech z Karibiku, ale pravděpodobně Jeden z těch, myslím, že jsem si vybral opravdu nejsmutnější příběh, protože všechny ty zvuky, které znějí docela pozitivní, a přesto jsme místo toho šli na Life by You se zpožděním na neurčito."

"Life by You, pokud o tom nevíte, je svým způsobem alternativou simulace Paradoxu, protože je to jedna z těch her, kde ovládáte všechno, co se týká vašeho života, je to simulátor života.
kde si uděláš kariéru, najdeš si manžela, manželku, cokoliv chceš, pořídíš si děti, žiješ...
život ve velkoměstě, velmi podobné Simsům, jak říkám, a mělo to být spuštěno na začátku roku."

"4. června, takže v době nahrávání to jsou dva týdny, a už je to od té doby odloženo na neurčito. Takže spoluzastupující generální ředitel společnosti Paradox, Matias Lilja, hádám.
tak se to vyslovuje, napsal ve svém příspěvku následující, Po dlouhém zvažování vám s lítostí oznamujeme, že jsme se rozhodli stáhnout Life by You."

"Datum vydání Early Access, které bylo dříve stanoveno na 4. června. Nebylo to snadné rozhodnutí, zejména proto, že chápeme očekávání a vzrušení, které mnozí hráči na hru mají.
hry, nicméně jsme přesvědčeni, že je zapotřebí dalšího času na vývoj. I když bychom raději bychom se zavázali k novému vydání, věříme, že je rozumnější vyčkat, dokud bude k dispozici."

"než se zavazovat k novému datu, jehož dodržením si nemůžeme být jisti.
To není pro Život podle tebe skvělé znamení, protože to znamená, že to bylo, jak jsem řekl, odloženo na neurčito, protože bez nového data vydání by člověk doufal, že pokud něco...
bylo plánováno vydání v rámci Early Access, že by se toto datum vydání mohlo posunout."

"o několik týdnů, ne-li měsíců, ale podle toho, jak to vypadá.
můžete vidět v upoutávce výše, byla tato věc plánována na září 2023, Takže vývoj prostě nejde podle všeho dobře, je těžké to neudělat.
závěr, a ano, budeme muset vidět, jak se Life by You povede. Spousta lidí se drží naděje pro tuto hru, něco jako The Sims, víte, The Sims má monopol na něco podobného The Sims, a tak by lidé pravděpodobně chtěli něco velmi něco podobného, jako simulátor života, ale zdá se, že Life by You se prostě nedokáže vyrovnat s tím."

"čím chce být. Člověk by doufal, že Early Access verze bude ještě v rámci viditelnosti v tomto roce, ale skutečnost, že nedošlo k žádnému novému oknu pro vydání, a skutečnost, že Paradox není ochoten se k němu zavázat, není zrovna dobrým znamením.
vše. Je to opravdu nešťastné, protože, jak říkám, spousta lidí se těší na ale dejte mi vědět, co si myslíte o Life by You, dejte mi vědět, jestli se těšíte."

"těšíte, jestli vás tahle novinka tak trochu naštvala, jestli ještě hodláte vydržet.
naději nebo cokoli jiného, a uvidíme se v zítřejším videu GRTV News."

Zprávy GRTV

Další

Videa

Další

Filmové trailery

Další

Trailery

Další

Události

Další